На Демидівщині приватна фірма інвентаризує землю

29.10.2019 11:13   Джерело: Район Демидівка
Опубліковано : Вікторія Синиця

Рівненська облдержадміністрація надала дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки у селі Боремель Демидівського району приватній фірмі.

Відповідне розпоряження підписав голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

«Розглянувши клопотання приватного акціонерного товариства «ВФ Україна», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, 184 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

1. Надати дозвіл приватному акціонерному товариству «ВФ Україна» на проведення інвентаризації земельної ділянки державної власності площею 0,1700 гектара, кадастровий номер 5621480700:03:000:0467, яка перебуває в оренді зазначеного товариства, за межами населених пунктів на території Боремельської сільської ради Демидівського району.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень», - йдеться у документі.

За матеріалами https://demydivka.rayon.in.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Район Демидівка