Рівненський онкологічний центр святкує ювілей

31.10.2019 14:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

популярне


Рівненський обласний протипухлинний центр пройшов шлях від онкокабінету при відділі охорони здоров'я до сучасного онкологічного центру.

З нагоди 70-річчя заснування обласного протипухлинного центру у Рівному проводиться науково-практична конференція «Онкологія Рівненщини - минуле, сьогодення, погляд в майбутнє». До участі в заході долучилися провідні спеціалісти з онкології зі всієї України.

Привітати ювілярів приїхали і керівники Рівненщини.

«Онкологи - це не просто професіонали своєї справи, це люди, які виконують важливу місію - рятують життя. 70 років – це ціла школа онкології. Сьогодні протипухлинний центр потужно розвивається. Тож недарма на виїзному засіданні медичного комітету Верховної Ради було прийнято рішення добудувати ще один корпус протипухлинного центру і зробити на його базі західноукраїнський центр онкології», - підкреслив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, звертаючись до учасників конференції.

Очільник області з нагоди ювілею медзакладу вручив Почесну грамоту Рівненської ОДА головному лікарю протипухлинного центру Григорію Максимяку.

Нагадаємо, Рівненський обласний протипухлинний центр пройшов шлях від онкокабінету при відділі охорони здоров'я до сучасного онкологічного центру. Будівництво нових корпусів розпочалося у 1992 році. Першу чергу Рівненського обласного протипухлинного центру введено в експлуатацію у 2001 році, другу - в 2009-му.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews