Заступниця голови Рівненської ОДА прокоментувала ситуацію в ПАРЕ

02.11.2019 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

популярне


«Криза цінностей стала нашим спільним випробуванням. Тому наступні 70 років існування Ради Європи повинні повернути нас до базових її принципів – захист прав людини і свобод своїх громадян», - Світлана Богатирчук-Кривко. 

Із такими словами звернулась заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко під час церемонії з нагоди 70-річчя створення РЄ під час пленарного засідання Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи у Страсбурзі.

«Ситуація в ПАРЕ викликала глибоке розчарування жителів України. Тому ми повинні зробити правильні висновки, щоб не повторювати таких помилок у майбутньому. Фундамент Ради Європи повинен вистояти заради демократії і свободи слова для майбутніх поколінь», - наголосила Світлана Богатирчук-Кривко.

Вона переконана, що наступні 70 років фундаментом розвитку РЄ має стати Концепція демократичної безпеки, яка повинна реалізувати принципи, закладені в Європейській Хартії прав людини і Європейській хартії місцевого самоврядування. Без демократичних цінностей Європа не може бути стабільною.

«Політична свобода і справедливість нероздільні з економічною. Усі ми, будучи у різних політичних групах, країн чи організацій - повинні бути єдиними у прагненні до демократії та принципів Європейській хартії місцевого самоврядування – як єдиний голос місцевих і регіональних влад Ради Європи», - звернулась Світлана Богатирчук-Кривко до присутніх.

Нагадаємо з 2018 року Світлана Богатирчук-Кривко є Президентом політгрупи «Європейська група консерваторів та реформаторів» у Раді Європи.

За матеріалами РОДА

null
Світлана Богатирчук-Кривко разом з керівництвом Конгресу місцевих та регіональних влад РЄ

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews