Острозька спортивна громада – найактивніша на Рівненщині

03.11.2019 20:13   Джерело: Район Острог
Опубліковано : Вікторія Синиця

популярне


Загалом на Рівненщині до активностей долучилося близько 5000 учасників. 

Острог, за підсумками Європейського тижня спорту, став найактивнішою громадою Рівненської області.

Восени, 23–30 вересня, Україна брала участь в одній з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейському тижні спорту під егідою Європейської Комісії. На Рівненщині під керівництвом управління молоді і спорту РОДА, Рівненського обласного відділення НОК України й РОЦФЗН «Спорт для всіх» теж провели низку спортивно-масових заходів.

Загалом на Рівненщині до активностей долучилося близько 5000 учасників. Переможців і призерів серед міст, районів та ОТГ області визначали за найбільшою кількістю учасників у відсотковому відношенні до всіх жителів. Крім того, брали до уваги звіти, фото- й відеоматеріали, публікації у ЗМІ та соціальних мережах.

За підсумками Європейського тижня спорту Острог посів І місце й став найактивнішою громадою Рівненщини. Друге й третє місця посідають Крупецька ОТГ і Березнівський район відповідно.

Переможці та призери будуть нагороджені кубками, дипломами і призами від організаторів.

За матеріалами https://ostrog.rayon.in.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Район Острог