ОТГ Рівненщини запрошують до участі у конкурсі проєктів

06.11.2019 13:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

На Рівненщині розпочався прийом заявок на участь в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад на 2020 рік.

Долучатися до нього можуть ОТГ, сільські, селищні, міські та районні ради. Автором одного проекту можуть стати декілька громад. Найбільш якісні розробки профінансують за гроші обласного бюджету.

«Цього разу ми вирішили якнайшвидше оголосити про початок конкурсу. Це необхідно для того, аби активні громади мали більше часу для втілення своїх проєктів», - наголосив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Розробки громад, які подаватимуться на Конкурс, повинні відповідати пріоритетним напрямам:

Перевага буде надаватися проектам, які сприятимуть досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2019-2020 рр.

Власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі  у реалізацію проекту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців Конкурсу 2020 року. 

Остаточне рішення щодо визначення проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

Кінцевий термін подання проектів - 30 січня 2020 року. 

ФОРМА ЗАЯВКИ

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com  з поміткою «На Конкурс».

Важливо, що адміністратор конкурсу – Волинський ресурсний центр – проведе два навчальні семінари: 19 листопада в місті Рівне (Рівненська ОДА), 27 листопада  в м. Сарни (Сарненська міська рада)  для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників Конкурсу при підготовці проектів.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі (Контактна особа: Руслана Стасюк. тел. моб. (050)140-53-16, (067)502-29-14. Е-mail: vrcrivne@gmail.comКонсультації надаються до 20 січня 2020 року.

Нагадаємо, з 2010 року в області започатковано проведення щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Загалом громади реалізували 133 проекти  загальною вартістю понад 19,5 млн грн, з яких співфінансування з обласного бюджету становить 8,8 млн грн.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...