У соцмережі оприлюднили фото Тараканівського форту на початку ХХ століття

10.11.2019 20:12   Джерело: dubno.rayon.in.ua
Опубліковано : Новини Рівненщини

Тараканівський форт - відома туристична родзинка Рівненщини, споруда розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району над річкою Іквою.

Про це пише https://dubno.rayon.in.ua 

Туристи з різних країн приїздять туди, щоб зробити дивовижні фото та відео на фоні руїн. На жаль, пам’ятка знаходиться в аварійному стані і потребує фінансової підтримки з боку держави. Якщо найближчим часом не розпочнуться роботи з відновлення пам'ятки, то вона може бути втрачена назавжди.

Дубенський форт, або як його ще називають, Нова Дубенська фортеця – це оборонна споруда, архітектурна пам'ятка ХІХ століття.

[img]1_tarakanivskii-fort-1.jpg[/img.

Перші випробування для форту припадають на роки Першої світової війни. На початку війни у 1915 році частини південно-західного російського фронту відійшли з форту після короткого бою, підірвавши кофри в рові, бункери на бойових позиціях та частину безпечних казематів. Влітку 1916 року під час Брусиловського прориву російські частини вибили з цих укріплень частини 4-ої австрійської армії. В цих боях загинуло 200 австрійських солдатів, які поховані біля форту.

Знайдені світлини зроблені невідомим фотографом у 1922 році.

Автор: Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

За матеріалами https://dubno.rayon.in.ua 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: dubno.rayon.in.ua