Рівненщина: триває досудове розслідування щодо отримання неправомірної вигоди посадовими особами ГУ Держгеокадастру

Опубліковано:
14 Листопада, 2019 о 07:13
Рівненщина: триває досудове розслідування щодо отримання неправомірної вигоди посадовими особами ГУ Держгеокадастру
Фото: "Рівне 1"

Прокуратурою Рівненської області за результатами проведеного моніторингу в засобах масової інформації розпочато кримінальне провадження за фактами можливого одержання посадовими особами Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області неправомірної вигоди за зміну цільового призначення земельних ділянок, розташованих на території області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Крім того, прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні від 17.10.2019 за фактами зловживання посадовими особами Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області своїм службовим становищем при розпоряджанні земельними ділянками сільськогосподарського призначення, розташованими на території області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Здійснення досудового розслідування у вказаних кримінальних провадженнях доручено слідчим СУ ГУ НП в Рівненській області, якими на даний час проводяться всі необхідні та можливі слідчі дії.

Прокуратура Рівненської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Держгеокадастр, #корупція, #новини рівненщини, #новини рівного, #прокуратура, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: