Рівненський бадмінтоніст виграв золото
Рівне на змаганнях представляли Андрій Жук та Микола Дєдовець.
У Львові відбувся Міжнародний турнір з бадмінтону «Команчеро 2019».
Рівне на змаганнях представляли Андрій Жук та Микола Дєдовець. За медалі учасники боролися в одниночному, парному та змішаному розрядах в трьох категоріях.
У підсумку на п’єдестал вдалось піднятись лише Миколі Дєдовцю в одиночному розряді категорії «В». Він здобув 5 перемог поспіль на шляху до золотої нагороди серед 32 учасників даної категорії.
За матеріалами http://vse.rv.ua
Останні новини:
- До 30-ї річниці у Верховній Раді ініціювали переклад Конституції України жестовою мовою
- У Дубенському замку відкрили банерну виставку «Палац Великих князів Литовських у Вільнюсі: історичне поєднання Литви та України»
- У Рівному презентували «Інтенції» Віктора Гвоздинського
- У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини