Покинутому немовляті з Кореччини потрібна допомога

17.11.2019 12:13   Джерело: Район Корець
Опубліковано : Вікторія Синиця

Дівчинку нині виходжують неонатологи обласного перинатального центру.

Дівчинку, яку покинули у перинатальному центрі Рівного, залишила багатодітна жінка. Родом породілля з Кореччини. Дівчинка, яка народилась недоношеною, була п’ятою її дитиною. Медики вирішили дати дівчинці ім’я – Улянка.

Про це пише РадіоТрек.

Офіційна причина відмови від дитини – скрутне матеріальне становище.

Дівчинку нині виходжують неонатологи обласного перинатального центру.

«Дівчинка народилась на 32 тижні. Нині її вага 1,940 грамів. Вона знаходиться у відділенні, де виходжують недоношених діток. До цього дитина була 2 тижні у реанімації. А народилась ця дівчинка 3 тижні тому. Матір за три дні виписалась, мотивувала це тим, що у неї є якісь невідкладні справи. Потім вона заходила, сестра породіллі приходила, щось там купували новонародженій. А останній тиждень – зникли, не знімають слухавку. А днями з Корецького району надійшли копії заяви про відмову від дитини. Жінці 28 років. Наскільки я знаю, це її п’ята дитина. Чотирьох попередніх від неї чи забрали», – каже заступниця головного лікаря з неонатології Галина Ковальова.

За словами Галини Ковальової, з початку року у перинатальному це вже четвертий випадок, коли батьки відмовляються забирати дитину.

За матеріалами прес-служби РадіоТрек


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Район Корець