Рівненські правоохоронці обговорили гендерну рівність

19.11.2019 22:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Ні стереотипам у силових структурах — в обласному управлінні поліції говорили про гендерну рівність та політику партнерства. 

У Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області сьогодні, 19 листопада, відбулась зустріч радниці міністра внутрішніх справ з питань гендерної політики Вікторії Арнаутової із керівництвом поліції області, очільниками територіальних та структурних підрозділів, а також із особовим складом.

Передусім, радниця акцентувала увагу присутніх на поняттях гендеру, гендерної політики, статі, дискримінації, нерівності. Для кращого сприйняття тематики зустрічі присутнім демонструвалися відеоролики.  

Враховуючи особливість аудиторії, радниця говорила про чинники, які стимулюють жінок інтегруватися у сектор безпеки та оборони, про результати, які дає забезпечення гендерної рівності, навівши приклади гендерної дискримінації чоловіків та жінок. 

Зустріч із Вікторією Арнаутовою проходила у форматі відкритого діалогу. Жваве обговорення викликала тема стереотипів, які спочатку стають предметом упередженого ставлення, а згодом і дискримінуючої поведінки, що особливо актуально у силових структурах.

Оскільки Україна має міжнародні зобов’язання щодо прав жінок, у МВС напрямами гендерної інтеграції визначено удосконалення нормативно-правової бази у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, навчання особового складу МВС з формування гендерної компетентності, запровадження гендерного підходу в кадровій політиці МВС, урахування гендерних аспектів у миротворчій діяльності.

Також радниця міністра зауважила, що психологи та особи, які займаються підбором персоналу, повинні звертати увагу на моменти дискримінації, відслідковувати їх та реагувати на такі прояви належним чином.

Наостанок Вікторія Арнаутова подякувала усім за увагу та побажала партнерських відносин та гендерної рівності у сім’ях та трудових колективах.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...