На Гощанщині покращився стан сільського господарства

Опубліковано:
21 Листопада, 2019 о 09:13
На Гощанщині покращився стан сільського господарства
Фото з мережі Інтернет

Середня урожайність склала 35,2 ц з 1 гектару.

Економічна ситуація сільського господарства в Гощанському районі в період січня-вересня 2019 року набагато покращилася в порівнянні з минулим роком.

Про це йдеться на сторінці Гощанської районної ради у мережі Фейсбук.

На 1 жовтня 2019 року аграрії району скосили та обмолотили зернові та зернобобові культури на площі 6,6 тис. га, що на 26,5% більше, ніж на початку жовтня 2018 року. Виробництво зерна у початково оприбуткованій масі становило 35,1 тис. тонн (на 23,1% більше). У середньому з 1 га обмолоченої площі одержали по 53,5 ц зерна (на 2,7% менше).

Ріпаку зібрали 5,2 тис. тонн з площі 1,5 тис.га, що відповідно у 4,2 раза і 3,9 раза більше, ніж на початку жовтня 2018 року.

Середня урожайність склала 35,2 ц з 1 га (на 9,4% більше).

У січні–вересні 2019 року на підприємствах використали на забій 533 тонн сільськогосподарських тварин (у живій масі), що в 1,6 раза більше порівняно з відповідним періодом попереднього року.

За матеріалами Гощанської районної ради 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Гощанщина, #новини рівненщини, #новини рівного, #покращення, #рівне, #рівненські новини, #сільське господарство
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги
ТОП новини рівненщини: