Спортсмени з Рівненщини вибороли 23 нагороди на змаганнях у Єгипті (Фото)

23.11.2019 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

З 18 до 20 листопада 2019 року в м. Гіза (Єгипет) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У складі національної збірної команди України участь у змаганнях брали 8 спортсменів та 3 тренера з Рівненщини.

У змаганнях спортсмени Рівненщини вибороли 23 нагороди: 18 золотих та 5 срібних медалей, а також встановили 14 рекордів світу (РС). Зокрема:

Каплун Ольга у ваговій категорії до 48 кг виборола І місце у триборстві з результатом 263,5 кг РС (присідання 93 кг РС + жим лежачи 52,5 кг + станова тяга 118 кг РС) та ІІ місце з жиму лежачи з результатом 52,5 кг, а також виборола І місця у триборстві та з жиму лежачи серед юніорок;

Чайковська Ольга у ваговій категорії до 52 кг виборола І місце у триборстві з результатом 280,5 кг (93 кг РС + 62,5 + 125) та ІІ місце з жиму лежачи з результатом 62,5 кг;

Галінська Галина у ваговій категорії до 60 кг виборола І місце у триборстві з результатом 320,5 кг РС (118 кг РС + 52,5 кг + 150 кг) та ІІ місце з жиму лежачи з результатом 52,5 кг;

Коробкова Світлана у ваговій категорії до 75 кг виборола І місце у триборстві з результатом 300 кг (97,5 кг + 62,5 кг + 140 кг) та І місце з жиму лежачи з результатом 62,5 кг;

Асєєва Ніна у ваговій категорії до 82,5 кг виборола І місце у триборстві з результатом 343,5 кг РС (130,5 кг РС + 70 кг + 143 кг РС) та І місце з жиму лежачи з результатом 70 кг;

Куров Роман у ваговій категорії до 75 кг виборов І місце у триборстві з результатом 627 кг РС (206 кг РС + 158 кг РС + 263 кг РС) та І місце з жиму лежачи з результатом 158 кг;

Миронець Андрій у ваговій категорії до 82,5 кг виборов ІІ місце у триборстві з результатом 592,5 кг (217,5 кг РС + 135 кг + 240 кг) та ІV місце з жиму лежачи з результатом 135 кг;

Ландик Валерій у ваговій категорії понад 125 кг виборов І місце у триборстві з результатом 582,5 кг (205 кг + 127,5 кг + 250 кг) та ІІ місце з жиму лежачи з результатом 127,5 кг.

Не було рівних Галині Галінській, Ользі Чайковській та Ніні Асєєвій у змаганнях серед ветеранів, де вони посіли І місця у триборстві та І місця з жиму лежачи.

За підсумками змагань в абсолютному заліку з пауерліфтингу у триборстві переможцями стали Куров Роман серед чоловіків та Галінська Галина серед жінок з результатами відповідно 446,8 бала та 374,2 бала за формулою Уілкса.

Зазначимо, що рівняни Роман Куров та Галина Галінська захистили титул абсолютних чемпіонів світу з пауерліфтингу.

Завдяки таким високим результатам збірна команда України виборола перші місця у загальнокомандному заліку серед чоловіків та жінок.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювали Заслужені тренери України, тренери Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович, Фесовець Олександр Миколайович та Полюхович Вадим Олександрович.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішними виступами!

Бажаємо міцного здоров’я та подальших перемог!