Власні доходи місцевих бюджетів Рівненщини зросли на 690 млн гривень

27.11.2019 10:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

популярне


Соціальні послуги фінансуватимуть по-новому: Мінсоцполітики фактично закуповуватиме послуги та сервіси напряму в місцевої влади.

У регіонах запровадять нову модель соціальних сервісів, яка передбачає зміну підходу: «фінансування не установ, а послуг».

«З наступного бюджетного року ми передбачили 150 млн грн на те, щоб надавати зручні та доступні сервіси людям у громаді. Ми відкриємо фронт-офіси на місцях і будемо оплачувати кожен прийом документів. Функція фронт-офісів буде передана ЦНАПам, банкам чи приватним провайдерам. Практика фінансування саме послуг, а не державних установ успішно працює у багатьох європейських країнах світу. Така модель зробить використання коштів на соціальні послуги та сервіси ефективним, а самі сервіси - якісними та ближчими до людей», - пояснила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

Довідка

На Рівненщині вже створено 46 об’єднаних територіальних громад, де проживає 40% мешканців області. Станом на січень-вересень 2019 року за результатами реформи власні доходи місцевих бюджетів зросли на 690 млн грн, або на 19%, у порівнянні з минулим роком.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews