Двох голів об’єднаних громад Рівненщини включили до складу конкурсної ради

01.12.2019 16:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Двох голів об’єднаних громад Рівненщини включили до складу конкурсної ради з проведення щорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Ними стали Шпанівський голова ОТГ Микола Столярчук та керівник Миляцької громади Федір Хлебович.

Таке рішення прийняли депутати обласної ради.

Нагадаємо, з 2010 року в області започатковано проведення щорічного конкурсу проєктів. До сьогодні громади реалізували 133 власні ініціативи майже на 20 млн грн на умовах співфінансування з обласного бюджету.

Відбір проєктів проводить конкурсна комісія, до якої входять представники облдержадміністрації, обласні депутати та громадськість. 

До голови ОДА Віталія Коваля звернулися керівники ОТГ з проханням включити їх до робочих груп, конкурсних комісій. Адже вони хочуть представляти інтереси об'єднаних територіальних громад на всіх рівнях, де ухвалюють важливі рішення.

Рівненська ОДА подала необхідні кадрові пропозиції на розгляд обласних обранців, які підтримали ініціативу.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews