Замість Рівненської митниці ДФС буде утворена Поліська митниця Держмитслужби

Опубліковано:
4 Грудня, 2019 о 11:12

Уряд затвердив територіальну структуру Державної митної служби. В результаті 26 регіональних митних органів Державної фіскальної служби будуть реорганізовані у 16 регіональних органів Держмитслужби.

Розпочалася процедура припинення діяльності Рівненської митниці ДФС. Замість неї буде утворена Поліська митниця Держмитслужби.

Додатково інформуємо, що прийняття претензій, проведення розрахунків з кредиторами та задоволення їх вимог відповідно до законодавства, приймаються Рівненською митницею ДФС протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення, а саме з 29.11.2019.

За матеріалами РОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #митниця, #новини рівненщини, #новини рівного, #Поліська митниця Держмитслужби, #реформа, #рівне, #Рівненська митниця ДФС, #рівненські новини, #уряд
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: