Сироти з Рівненщини отримають житло

06.12.2019 23:14   Джерело: 7dniv.rv.ua
Опубліковано : Вікторія Синиця

 

Протягом року від дня зарахування коштів діти мають можливість придбати житло за власним вибором у межах області. 

П’ятеро рівнян, що стоять першими в черзі на отримання житла, із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали реальний шанс мати власне помешкання.

Гроші на купівлю житла призначені їм відповідно до рішень міської комісії та виконавчого комітету Рівненської міської ради від 12.11.2019 № 115.

Це стало можливим після того, як із державного до місцевих бюджетів надійшли кошти субвенції в сумі майже
2 мільйони 706 тисяч гривень для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їхнього числа. Відтак, п’ятьом щасливчикам гроші належної їм субсидії 22 листопада цього року перераховані на спеціальні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк».

Протягом року від дня зарахування коштів діти мають можливість придбати житло за власним вибором у межах області. Отже, кошти будуть використані виключно за цільовим призначенням на придбання квартир безпосередніми їхніми власниками – особами з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Анна ІГНАТОВА, начальник відділу соціально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці міського управління праці та соціального захисту населення

За матеріалами https://7dniv.rv.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: 7dniv.rv.ua