Поліцейські запрошують рівнян 8 грудня на Театральну площу
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 7 Грудня, 2019 о 12:11
12.03.2026
15:02:47
«ДійПротиНасильства»: долучитися до Всеукраїнської акції запрошують рівнян та гостей міста.
Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.
Приходьте цієї неділі 8 грудня на Театральну площу.
Для чого? Там з 11 до 13 години буде відбуватися захід «ДійПротиНасильства» в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
Перегляньте також:
- Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
- У Нетішині підписали Меморандум про співпрацю в енергетичній освіті населення
У кількох локаціях поліція, соціальні служби та громадські організації привертатимуть увагу суспільства до боротьби із домашнім насильством. Наприклад, в локації поліції роз’яснюватимуть громадянам, як діяти при можливому вчинені щодо них будь-яких проявів насильства. Інформуватимуть про поліцейські заходи під час реагування на домашнє насильство. Ви зможете отримати тематичні пам’ятки.
У інших локаціях ви зможете отримати безкоштовну юридичну консультацію щодо захисту прав постраждалих від домашнього насильства. Або ж пройти курси домедичної допомоги. Для діток будуть окремі цікаві завдання.
На завершення об’єднаємось у спільний флешмоб.
Патрульна поліція Рівненської області
21:53, 4 Березня, 2026
10:13, 3 Березня, 2026
09:51, 3 Березня, 2026
Немає переглянутих записів за останній тиждень.