На Чемпіонаті Світу з бодібілдингу рівнянка увійшла в ТОП-10

07.12.2019 18:37   Джерело: charivne.info
Опубліковано : Вікторія Синиця

популярне

Днями відбулася одна з головних спортивних подій світового бодібілдингу - Чемпіонат Світу серед жінок. Першість приймала Братислава.

Всього 350 спортсменок із 32 країн змагалися за звання чемпіона.

За підсумками виступів збірна України стала другою на світовій першості. Вдало виступили і представниці Рівного.

В категорії Women's Physique серед спортсменок зростом до 163 см боролась за бронзову медаль Чемпіонату Марина Мельченко. З відривом лише в два бали у фіналі вона зайняла четверте місце, поступившись  спортсменці з Японії. Цей результат дав можливість затвердитись в світовому рейтингу. За підсумками виступів на міжнародних змаганнях, Марина увійшла в ТОП-10 найкращих спортсменок IFBB 2019-го року в номінації Women's Physique.

null

Також в категорії Women's Bikini-Fitness серед дівчат зростом до 169 см з дев'ятим місцем дебютувала на Міжнародних змаганнях наша Марія Вернюк.