На Гощанщині з’явилося нове кардіологічне обладнання
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 13 Грудня, 2019 о 08:13
28.06.2026
02:14:24
За словами посадовця, апаратуру отримали всі районні лікарні Рівненщини.
Чергова партія кардіологічного обладнання надійшла до Гощанської центральної районної лікарні.
Про це на своїй сторінці у фейсбуку повідомив керівник групи впровадження проекту Світового банку Сергій Рибачок.
За словами посадовця, апаратуру отримали всі районні лікарні Рівненщини.
Цього разу – це 19 систем для проведення тред-міл досліджень, закуплені в рамках проекту Світового банку. Ця система дає змогу здійснювати дослідження серця не лише в стані спокою, а й під навантаженням, завдяки чому можна дуже точно виявляти захворювання серцево-судинної системи. Аналогічного обладнання в районних лікарнях не було, тому донавчаємо лікарів.
Усього в рамках Проекту районні лікарні Рівненщини вже отримали:
За матеріалами https://hoshcha.rayon.in.ua
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026