Команда ГУНП в Рівненській області здобула «золото»
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 13 Грудня, 2019 о 20:42
28.06.2026
05:01:33
Змагання із армспорту відбулися учора, 12 грудня, на базі Національного університету водного господарства та природокористування. Свою команду представило і Головне управління поліції Рівненської області.
Серед чотирьох команд силових структур перше місце посіла команда ГУНП в Рівненській області, «срібло» здобуло управління патрульної поліції, а «бронза» дісталася Державній службі з надзвичайних ситуацій.
У кожній команді участь брало по сім спортсменів у різних вагових категоріях. Поліцейські ГУНП посіли всі призові місця.
Колектив поліції області щиро вітає поліцейських із черговою перемогою.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026