У Рівному презентують сучасний інтернет-ресурс для незрячих та слабозорих

14.12.2019 09:42   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У Рівному 17 грудня об 11:00 відбудеться презентація сайту «Аудіобібліотека». Захід пройде у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Партнером в реалізації проекту зі створення нового інтернет-ресурсу є відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії». 

Під час презентації представлять нові інклюзивні ресурси: сайт «Аудіобібліотека», адаптований для осіб з порушеннями зору. На ньому розміщені аудіокниги - твори авторів Рівненщини, підручники, книги в DAISY-форматі. Крім того, ресурс наповнений аудіоекскурсіями середмістям Рівного, аудіоподкастами та озвученою версією випусків інформаційного бюлетеня для людей з інвалідністю Інва.net.

Технічними налаштуваннями сайту передбачено зміну кольорів, розміру шрифту, зменшення чи збільшення міжрядкових інтервалів. Сайт підтримується  відповідними звуковими програмами.

Крім того, відбудеться презентація студії звукозапису, яка створена в рамках міжнародного проекту «Глобальний грант 1866739 Початкова освіта, грамотність та соціалізація незрячих та слабозорих людей у м. Рівне». Проект відбувся завдяки фінансовій підтримці Ротарі Клубів міста Рівне,міста Елістон (Канада), The Rotary Foundation та урядом Канади.

Також присутні ознайомляться з новим  «Інва.net» № 34 для людей з інвалідністю з коментарем законодавства, рекомендаціями лікарів, розповідями про життя людей, які мають інвалідність, їх творчими доробками.

Демонструватиметься колекція аудіокниг, які записані у форматі DAISY та інших, що доступні для людей з вадами зору.

За матеріалами прес-служби Рівненської обласної ради

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews