У Рівному відбудеться презентація результатів туристичного проєкту

16.12.2019 11:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

«Медове коло» - туристичний маршрут протяжністю понад 250 км для популяризації Рівненщини як локації зеленого та активного туризму.

Завтра, 17 грудня, у відбудеться презентація результатів проєкту «Медове коло. Активізація громад».

Початок – 14.30.

Місце проведення – «Майстерня міста», м.Рівне, вул. Лермонтова, 6.

У заході візьмуть участь: заступник голови адміністрації Сергій Гемберг та начальник відділу туризму управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Ярослава Гаврилова.

Нагадаємо, «Медове коло» - туристичний маршрут протяжністю понад 250 км для популяризації Рівненщини як локації зеленого та активного туризму. Зелений шлях об’єднує територію Березнівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Рівненського районів.

Упродовж липня-листопада 2019 року за підтримки Рівненської ОДА та активних територіальних громад було втілено пілотну частину маршруту, що включає Деражненську, Березнівську, Шпанівську та Соснівську громади.

Під час релізації проєкту було здійснено:

  • Організовано більше 10 експедицій для збору та систиматизації інформації про туристичні та етнографічні цікавинки маршруту, слідкуйте вже зовсім скоро буде оголошення про одну з них;
  • Знято та поширено 15 відеороликів з використанням аерозйомки про цікаві місця;
  • Створено 4 локальних маршрути: у Шпанівській, Березнівській та Соснівській громадах;
  • Розпочато процес наповнення електронної мапи Зеленого шляху «Медове коло».

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews