У Рівному триває реалізація проектів із термомодернізації

25.12.2019 16:13   Джерело: Рівненська міська рада
Опубліковано : Вікторія Синиця

На сьогодні Рівне є лідером в Україні із впровадження термомодернізації, випереджаючи навіть столицю в абсолютних одиницях.

Завдяки теплій зимі у Рівному активно триває реалізація проектів із термомодернізації.

Погода дозволяє продовжити роботи, зокрема, з утеплення фасаду ЗОШ №26.

Нагадаємо, оновлення навчального закладу відбувається завдяки співпраці Рівнеради і Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО. Загальна вартість проекту, яким передбачені заміна даху та вікон, утеплення фасаду і цокольного поверху, - 22 мільйони гривень.

Як зазначає директор ЗОШ №26 Володимир Дзюбак, уже навіть на теперішньому етапі відчувається значна економія тепла у навчальному закладі.

Тим часом міський голова Володимир Хомко вважає своєю головною метою максимальне впровадження у Рівному проектів енергозбереження. Вже на сьогодні це дозволило скоротити споживання газу в місті удвічі. За планом, цей результат має бути ще подвоєний.

На сьогодні Рівне є лідером в Україні із впровадження термомодернізації, випереджаючи навіть столицю в абсолютних одиницях.

За матеріалами прес-служби Рівненської міської ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Рівненська міська рада