Більшість рівненських медзакладів готові до реформи

26.12.2019 19:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

популярне


До 1 квітня 2020 року усі медичні заклади Рівненщини запрацюють за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін взяв участь в роботі колегії обласного управління охорони здоров’я.

Після проведеного аналітичного аналізу, він констатував, що більшість закладів охорони здоров’я Рівненщини готові до реформування медицини. Водночас, Сергій Подолін акцентував увагу на оптимізації відділень, що здійснюють незначну кількість оперативних втручань.

Перший заступник голови ОДА зупинився на реформі вторинної та третинної ланки медичної допомоги, що розпочнеться з наступного року. Він нагадав, що до 1 квітня 2020 року усі медичні заклади Рівненщини запрацюють за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Кошти держава спрямує за послуги, які гарантує пацієнту безоплатно.

Також Сергій Подолін звернувся до всіх керівників лікувальних закладів області, аби ті націлили свій медперсонал на першочергове та відповідальне ставлення до потреб учасників АТО/ООС та членів їх родин.

Сьогодні перший заступник голови Рівненської ОДА зустрівся із представниками групи впровадження субпроекту Світового банку на Рівненщині, де обговорили стан реалізації проекту.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews