Сарненчанин потрапив під колеса автомобіля

Опубліковано:
3 Січня, 2020 о 19:13

Від отриманих травм пішохід помер. 

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, другого січня, близько 18:30 по вулиці Гагаріна райцентру. 

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 24-річний водій автомобіля «ВАЗ-21101», житель села Орв’яниця Дубровицького району, здійснив наїзд на 42-річного місцевого жителя. Від отриманих травм пішохід помер. 

Зі слів водія, чоловік раптово вибіг на проїзну частину. Втім, обставини наїзду у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, встановлюватимуть слідчі слідчого управління. 

Водій, згідно з освідуванням на стан сп’яніння, був тверезий. 

Транспортний засіб вилучений та поміщений на територію Сарненського відділу поліції. 

За матеріалами Відділу комунікації поліції Рівненської області  

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #ДТП, #новини рівненщини, #новини рівного, #поліція, #рівне, #рівненські новини, #Сарни
Статті
Інтерв'ю
Зростаємо разом
22:26, 1 Липня, 2026

Запрошуємо жінок до участі у проєкті “Зростаємо разом”, – голова ГО “Інтонація ЗМІН” Вікторія Костюк

Блоги
ТОП новини рівненщини: