Стартував конкурс на дизайн логотипу Рівненської молодіжної міської ради

03.01.2020 19:41   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

На конкурс приймаються до 3 робіт від 1 автора. До 15 січня у соціальних мережах Рівненської міської ради відбуватиметься голосування, за результатами якого обиратимуть переможця.

Про це повідомляє Рівненська молодіжна міська рада

Надсилайте свої пропозиції на адресу viktor.pidgrushnij@gmail.com до 10 січня 2020 року з позначкою «Логотип РММР» (вкажіть контактні дані). Версії ескізів надсилайте у форматі jpg та png. Дизайн не обмежується використанням символіки міста та державною колірною гамою. Логотип може включати назву «Молодіжна міська рада» або абревіатуру «ММР», а може і немає включати. Переможець конкурсу буде відзначений офіційною подякою голови Рівненської молодіжної міської ради.

Також розроблений логотип розміщуватимуть на всіх засобах презентаційно-іміджевого характеру, в тому числі у ЗМІ, на сайтах, інформаційних банерах, сіті-лайтах, біг-бордах, буклетах, листівках прапорцях, відеороликах.

21 січня відбудуться чергова сесія Рівненської молодіжної міської ради, на який логотип буде офіційно затверджений.

Контактна особа: голова Рівненської молодіжної міської ради, Віктор Підгрушний, 0730838296

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews