На Рівненщині відбудуться повторні вибори депутатів у двох ОТГ
У Рівненській області 12 січня відбудуться повторні вибори депутатів у двох ОТГ.
Представників громади обиратимуть у Рафалівській ОТГ Володимирецького району та Великоомелянській ОТГ Рівненського району.
Повторне голосування з перших місцевих виборів 22 грудня 2019 року у цих громадах буде проведено тому, що кандидати під час голосування набрали одинакову кількість голосів.
За матеріалами Рівненського ОРМС
Останні новини:
- Нові тарифи на воду, обрання першого заступника і не тільки: Рівненська обласна рада визначилася з порядком денним на майбутню сесію
- Фестиваль «Молодий борщ – 2026» відбудеться на Рівненщині
- «Тренер року»: Рівненська область має свого кандидата
- Рівненський Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям тепер з новим очільником