Підприємці Рівненщини сплатили майже 5 мільярдів гривень єдиного внеску

13.01.2020 10:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Як повідомив  в.о. начальника  Головного управління  ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, за 2019 рік роботодавці та підприємці, які самостійно забезпечують себе роботою, сплатили  4,9 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Темпи росту сплати ЄСВ перевищують рівень надходжень минулого року на 17 відсотків, а це – 705 мільйонів гривень.

Як зазначив  керівник податкової служби області, серед пріоритетів роботи податківців надалі залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет, відповідно, отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

А головне – через несплату єдиного соціального внеску і податків наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії за віком, через інвалідність та в інших випадках, передбачених законодавством, адже пенсію буде призначено тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

Нагадуємо, єдиний соціальний внесок зараховується до Пенсійного та соціальних фондів. З 01 січня 2020 року законодавством встановлено розмір мінімального страхового внеску в розмірі 1039,06  гривні, а максимальна величина заробітної плати, з якої сплачується ЄСВ, складає 70845 гривень.

Головне управління ДПС у Рівненській області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews