Неподалік села Антонівка на Рівненщини перекинувся мікроавтобус (фото)

Опубліковано:
19 Січня, 2020 о 15:17
Неподалік села Антонівка на Рівненщини перекинувся мікроавтобус (фото)
Фото ГУ НП

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду неподалік села Антонівка надійшло до поліції 17 січня близько 10 години ранку.  

Поліцейські на місці події встановили, що 51-річний житель села Жовкині, керуючи автомобілем «Opel Vivaro», не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, де мікроавтобус перекинувся.

Окрім водія, у салоні перебували ще п’ятеро місцевих жителів. У 62-річної пасажирки діагностували перелом ребер, а у решти — садна та забої. Після надання необхідної медичної допомоги їх відпустили.  

Слідчі Володимирецького відділення поліції за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

Водій за результатами освідування був тверезий.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

null
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Антонівка, #ДТП, #новини рівненщини, #новини рівного, #поліція, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: