Діти з сіл й надалі зможуть навчатися у дитсадках і школах Рівного (відео)

23.01.2020 22:23   Джерело: 7dniv.rv.ua/
Опубліковано : Новини Рівненщини

Дітей з сіл Омеляна, Грушвиця та Вересневе й надалі прийматимуть до дитсадків і шкіл Рівного. Про таку можливість вчора під час зустрічі обговорили міський голова Рівного Володимир Хомко та голова Великоомелянської об’єднаної територіальної громади Алла Карпюк.

Пише "Сім днів".

Крім того, очільники територіальних громад окреслили перспективу влаштування вуличного освітлення й автобусного сполучення сіл територіальної громади з центральною частиною Рівного.  Також було обговорене питання облаштування вулиці Ярослава Гашека пішохідним переходом.

«Учора я зустрічався з новообраною головою Великоомелянської об’єднаної територіальної громади, – розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко. – Ми обговорили багато питань, у тому числі щодо відвідування дітьми з довколишніх сіл дитсадків та шкіл, транспортного сполучення і т.д. Думаю, більшість з цих питань ми вирішимо позитивно на користь громадян двох територіальних громад – Рівного і об’єднаної Великоомелянської . В будь-якому разі ми налаштовані працювати в цьому напрямі конструктивно».

За матеріалами https://7dniv.rv.ua/


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: 7dniv.rv.ua/