02.02.2020 - унікальний день, який буває раз на тисячу років

02.02.2020 20:11   Джерело: kremen.today
Опубліковано : Новини Рівненщини

Нумерологи та астрологи впевнені, що дзеркальні дати – це своєрідні генератори позитивної енергії. Тому вважається, що вони сильно впливають на нашу долю. У лютому нам випадає унікальний шанс змінити своє життя на краще, завдяки магії чисел.

Пише http://kremen.today

Така дата повторюється раз на тисячоліття! Вона насичена двійками. Згідно Піфагору, число 2 відповідає за сексуальну і грошову енергію. А ще ця дата на зростаючому Місяці, що дає додатковий заряд енергії будь-яким починанням в сфері здоров’я і матеріального благополуччя.

Магія чисел: що варто робити 02.02.2020?

Як залучити зміни на краще в своє життя? Почніть в цей день з простих, але ефективних кроків:

  • створіть карту бажань;
  • наведіть порядок в домі, позбудьтеся від мотлоху і старих речей;
  • прийміть ванну з ефірними маслами або морською сіллю;
  • подякуйте важливій у вашому житті людини усно або письмово;
  • помрійте і подумайте про свої цілі, запишіть їх;
  • зробіть покупку, яку давно відкладали;
  • порадуйте коханого або подругу чимось приємним.

Якщо весілля заплановане на 02.02.2020 – відмінно, шлюб обіцяє бути довгим і щасливим. Цей день благоволить серцевій енергії, так що сміливо оголошуйте про заручини, робіть пропозицію або признавайтесь в коханні!

Бізнес і фінанси

Якщо ви давно задумували відкрити свій бізнес, 02.02.2020 відкриється унікальний портал, який дає можливість втілити свої креативні ідеї. Ризик в цей день виправданий. Грошей краще не позичати, а за покупки розплачуватися готівкою. Відмінний час для великих придбань, таких як особистий транспорт, будинок або побутова техніка. Щоб залучити гроші, радять придбати практичну і милу серцю річ, нехай навіть невелику, наприклад, чашку з сердечками або милі капці.

Не забудемо і про грошову енергію. Щоб не заважати її вільній циркуляції, приберіть зі свого гаманця все зайве: старі чеки, фотографії, картки, якими давно не користуєтеся. Акуратно покладіть наявні у вас купюри в гаманець і наведіть порядок в своїх фінансових документах.

Здоров’я і довголіття

Проведіть обряд на здоров’я. Знайдіть в лісі або просто в парку молоде деревце, простягніть до нього долоні, відчувши шорстку кору, і відпустіть всі свої хвороби, нехай рослина прийме їх на себе. Щоб підсилити дію обряду, проведіть його кілька разів. Ще один ритуал, який працює безвідмовно, очищаючи організм: візьміть улюблену чашку або склянку з чистою джерельною або криничною водою, прочитайте над нею молитву (наприклад, «Отче наш»). Нехай посудина з водою постоїть 15 хвилин на підвіконні, добре, якщо на неї буде падати сонячне або місячне світло, потім випийте воду і трохи відпочиньте.

У лютому ще кілька енергетично сильних дат: 20.02.2020 та 22.02.2020.

За матеріалами http://kremen.today


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: kremen.today