У Рівненській ОДА молилися та говорили про мир в Україні

04.02.2020 15:40   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Сьогодні у Рівненській ОДА Духовний ранок проходив втринадцяте. Вперше захід відбувся 2 жовтня 2018 року.

У рамках Духовного ранку на тему "День пам'яті Небесної Сотні" представники влади, рівненських релігійних організацій та церков, волонтери та учасники АТО, родини загиблих на Майдані разом спілкувалися про біблійні заповіді, читали Святе Писання, молилися та говорили про мир в Україні.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін зауважив, що найбільша Біблійна цінність - це людське життя.

"Сьогодні зібралися представники різних конфесій. Проте Бог для нас - один, він єднає нас, дає наснагу робити добро для людей, служити ближньому. Саме за свою любов до Батьківщини, за любов до свободи загинули Герої Небесної Сотні. Наше завдання сьогодні - пам'ятати ціну їхньої жертви", - підкреслив Сергій Подолін у своєму виступі.

Ректор Рівненської духовної семінарії і Академії Української Церкви ХВЄ Олександр Третяк зауважив, що Духовні Ранки - це добра традиція, яка продовжилася в Рівненській ОДА.

"Збираючись разом, молячись за рідну Рівненщину і за Україну, ми усвідомлюємо відповідальність, яка лежить на нас. Кожен з нам повинен робити вчинки і приймати рішення, керуючись Божими заповідями. Тоді наша країна і наш край ставатиме все більш благословенним, а люди - щасливішими", - підкреслив Олександр Третяк.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews