На Рівненщні лікарні та інтернати отримають гуманітарну допомогу

07.02.2020 20:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Тридцять шість вантажів, кожен з яких вагою до трьох тонн, буде розприділено між соціальними закладами Рівненщини.

Вживаний одяг, взуття, меблі та засоби гігієни. Майже 100 тисяч кілограм донорської підтримки, яка надійшла з Нідерландів, Норвегії та США отримають вразливі категорії людей.

36 вантажів, кожен з яких вагою до трьох тонн, буде розприділено між соціальними закладами Рівненщини. Так, «гуманітарку» отримають благодійні організації, які і нададуть допомогу, зокрема, лікарням, школам-інтернатам та установам, які надають допомогу малозабезпеченим.

Рекомендацію щодо визнання допомоги гуманітарною прийняла робоча група під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна. На основі цього рішення буде прийняте відповідне розпорядження голови облдержадміністрації.

Нагадаємо, до складу групи входять представники митниці, правоохоронних органів, сфери соцзахисту, юристи та фінансисти.

Також за результатами голосування  4 автомобілі із 10-річним терміном експлуатації, передадуть у власність людям з інвалідністю, ще два – членам сімей померлих осіб.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews