Рівненські баскетболістки здобули перемогу в Одесі

09.02.2020 19:13   Джерело: ВСЕ Рівне
Опубліковано : Вікторія Синиця

Матч відбувся 8 лютого. У турнірній таблиці рівнянки на четвертому місці.

8 лютого жіноча команда БК «Рівне» на виїзді зіграла черговий матч баскетбольної Суперліги. Наші дівчата протистояли в Одесі тамтешньому «ІнтерХіму».

У першій чверті одеситки ще трималися, але другий період програли з тріском - 7:23. Це дозволило рівнянкам піти на перерву з перевагою у 21 очко. Могли створити і більшу різницю. У третій чверті «ІнтерХім» трохи оговтавс, але наздогнати БК «Рівне» не вдалося. Нашаперемога 76:58

Найрезультативнішою у матчі стала гравець гостей Вікторія Шматова - 33 очка. В активі Тетяни Гаврильчик - дабл-дабл (16о+19пб).

У турнірній таблиці рівнянки на четвертому місці із 19 очками.

Джерело: ВСЕ Рівне