У Рівному рятувальники допомогли медикам дістатися важкохворої пацієнтки
Рятувальники по пожежній автодрабині дісталися на балкон четвертого поверху та через вікно увійшли до оселі. У квартирі знайшли непритомну жінку з ознаками інсульту.
23 лютого о 09:40 в місті Рівне по вулиці Коновальця бійці 1-ї державної пожежно-рятувальної частини надавали допомогу працівникам швидкої медичної допомоги по відкриванню вхідних дверей квартири в якій перебувала важкохвора власниця 1952 року народження.
Рятувальники по пожежній автодрабині дісталися на балкон четвертого поверху та через вікно увійшли до оселі. На підлозі надзвичайники виявлили напівпритомну жінку. Її з ознаками інсульту було передано працівникам швидкої медичної допомоги та доправлено до лікарні.
До надання допомоги було залучено дві одиниці спецтехніки ДСНС та п’ятеро рятувальників.
За матеріалами Головного управління ДСНС України у Рівненській області
Останні новини:
- Верховна Рада ухвалила законопроект щодо грошового забезпечення поліцейських
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО