А за деревом дерево: Рівненщина долучається до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом»

03.03.2020 19:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує усіх охочих долучитися до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом» і разом з лісівниками посадити ліс.

У рамках Акції відбудеться два заходи.

Так, 21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.

А вже з 21 до 29 березня триватиме тижневий Марафон садіння лісу. Протягом цих днів, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

Кожен охочий  зможе прямо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити саджанці за допомогою спеціального обладнання.

До участі запрошують учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства та засобів масової інформації до Акції «Відновлюємо ліси разом».

Охочим долучитися, прохання повідомити про свій намір у Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства - (0362) 26-74-64 або (0362) 26-96-45, аби вирішити організаційні питання.

Нагадаємо, що Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

За матеріалами РОДА

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews