Від сьогодні всі навчальні заклади Рівненщини зачиняються на карантин

Опубліковано:
12 Березня, 2020 о 08:13
Від сьогодні всі навчальні заклади Рівненщини зачиняються на карантин
Фото з мережі Інтернет

Школи та дитсадки, університети та заклади профтехосвіти Рівненської області перебуватимуть на карантині з 12 березня до 3 квітня у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Відповідне рішення прийнято за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля в рамках урядових заходів, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні. 

«Школи та дитсадки, університети та заклади профтехосвіти Рівненської області перебуватимуть на карантині з 12 березня до 3 квітня. Влада працює на випередження, щоб мінімізувати можливість поширення коронавірусної інфекції через скупчення людей в місцях спільного перебування», – підкреслив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Нагадаємо, 11 березня Кабінетом Міністрів України прийнято рішення щодо введення карантину в навчальних закладах країни строком на три тижні, а також обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

За матеріалами прес-служби РОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #здоров‘я, #карантин, #коронавірус, #навчання, #новини рівненщини, #новини рівного, #пандемія, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
У Рівному презентували виставку гобеленів Тетяни Лукашевич
20:39, 22 Травня, 2026

У Рівному презентували виставку гобеленів Тетяни Лукашевич

Блоги
ТОП новини рівненщини: