З підозрою на COVID-19 госпіталізували рівнянку (ВІДЕО)
- Опубліковано: Новини Рівненщини
- —
- 26 Березня, 2020 о 09:57
25.06.2026
14:55:09
Двадцятитрьохрічну рівнянку госпіталізували з підозрою на коронавірус. Пацієнтка перебуває в лікарні, їй зробили тест.
Пише https://medicine.rayon.in.ua
25 березня в 23-річної рівнянки взяли зразок матеріалу на полімеразну ланцюгову реакцію коронавірусу. Про це інформує завідувачка інфекційного відділення для дорослих Рівненської ЦМЛ.
Наразі перші інфікування виявили у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях. На Рівненщині лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 досі не виявили.
За матеріалами https://medicine.rayon.in.ua
Відео: Телеканал “Рівне 1”
13:12, 25 Червня, 2026
12:34, 25 Червня, 2026
12:19, 25 Червня, 2026