На Рівненщині перевізникам почали видавати погодження на спецперевезення

26.03.2020 19:51   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Погодження маршруту руху транспорту перевізнику необхідно отримати задля недопущення незаконних перевезень під виглядом легальних.

Як отримати погодження маршруту руху транспорту, що здійснюють перевезення пасажирів у період карантину?

Надаємо роз’яснення начальника управління інфраструктури та промисловості РОДА Федора Мисюри.

Перевізникам, які заключили договори для здійснення «Регулярних спеціальних перевезень», необхідно зареєструватися на офіційному вебсайті Патрульної поліції. Подавши заявку онлайн можна тут.

«З метою недопущення незаконних перевезень під виглядом легальних Патрульною поліцією розроблено відповідну систему реєстрації. 25 березня було видано перше таке погодження. Договір укладено між Корнинською сільською радою та приватним перевізником для транспортного обслуговування медиків. А вже поліцією розглядається заявки ще від 5 перевізників» - розповів Федір Мисюра.

Для отримання погодження маршруту руху транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів у період карантину, необхідно заповнити усі розділи; завантажити фото відповідних документів та відправити заявку. Результат розгляду надійде на вказану електронну адресу.

 
За матеріалами прес-служби РОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...