В Україні проведуть пасхальні богослужіння та транслюватимуть їх наживо

07.04.2020 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Шостого квітня 2020 року в приміщенні Офісу Президента відбулася робоча зустріч Президента України Володимира Зеленського з Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом.

В центрі уваги сторін було обговорення викликів і завдань, які стоять перед Державою та Церквою у зв’язку із поширенням епідемії COVID-19, особливо в контексті святкування найбільшого християнського свята – Великодня. Відзначили активну роль УГКЦ у протидії поширення цієї смертельно небезпечної хвороби. Однак було підкреслено, що пасхальний період може бути часом найбільшого поширення цього вірусу в нашому суспільстві, а тому відповідальність Церков України та їх партнерство з органами державної влади щодо протидії цій небезпеці є зараз особливо великими.

З боку державної влади прийняте принципове рішення дати можливість звершувати пасхальні богослужіння та транслювати їх наживо. Вкрай необхідно максимально переконати людей залишатися вдома та забезпечити їх усім необхідним для святкування Великодня не виходячи зі своїх домівок. Скупчення людей у храмах чи біля них несе неабияку загрозу їхньому життю та здоров’ю.

Блаженніший Святослав проінформував про звернення Глави УГКЦ, скероване до вірян, щоби максимально брати участь в пасхальних богослужіннях у домашніх умовах та про надану можливість освячення лози та великодніх кошиків в у форматі онлайн-трансляції.

Архієрей згадав також про своє відеозвернення до греко-католиків, в якому він закликав поставитися із розумінням до того, що у Квітну неділю та пасхальні відправи вірні до храмів потрапити не зможуть.

На завершення зустрічі обидві сторони погодили формат співпраці між церковними та державними органами в різних областях України та обмінялися побажаннями веселих свят Пасхи Господньої та доброго здоров’я.

Департамент інформації УГКЦ


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews