Медикам Рівненщини забезпечать спецперевезення

20.04.2020 17:50   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

На Рівненщині з 21 квітня 13 спеціальних рейсів курсуватимуть для довезення медичних працівників до місця роботи.

Такі напрями розроблено, щоб довозити медичний персонал, який проживає не в Рівному, до місця роботи. Управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА спільно із Нацполіцією та управлінням Укртрансбезпеки напрацювали алгоритм спеціальних перевезень, зокрема щодо розробки схем, маршрутів та графіків руху.

Так, Рівненська обласна клінічна та Рівненська міська лікарні заключили договори з перевізниками та отримали погодження від Нацполіції для перевезення працівників по 13 напрямкам.

Як розповів начальник управлінням інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра, такі маршрути курсуватимуть з Костополя, Здолбунова, Млинова та Дубна. Жителів смт Тучина, Гощі, Квасилова, Клеваня, а також сіл Решуцьк, Здовбиця, Хотинь, Тайкури та Бармаки також довозитимуть спецрейсами. 

Графік перевезень:

м. Костопіль (АС) 7:00 – м. Рівне (Міська лікарня) 9:15

с. Решуцьк (центр) 7:00 – м. Рівне (Міська лікарня) 17:00

смт.Тучин (центр) 7:00 – м. Рівне (Міська лікарня) 17:00

смт.Гоща (РДА) 6:50 – м. Рівне (Міська лікарня) 9:00

с. Здовбиця (центр) 6:40 – м. Рівне (Зал.Вокзал) 17:00

м. Здолбунів (райбібліотека) 6:55 – м. Рівне (Зал.Вокзал) 9:15+17:00

смт. Квасилів (вул. Молодіжна) 7:15 – м. Рівне (Зал.Вокзал) 9:15+17:00

м. Дубно (АС) 6:30 – м. Рівне (Міська лікарня) 9:15

м. Млинів (АС)  6:20 – м. Рівне (Міська лікарня) 9:15

смт Клевань (гот. Скольмо) 6:40 – м. Рівне (Міська лікарня) 9:15

с. Хотинь(центр) 6:45 – м. Рівне (Міська лікарня) 17:00

с. Тайкури (центр) 6:50 – м.Рівне (Міська лікарня) 8:30 + 17:00

с. Бармаки (центр) 7:00 – с. Городище – м. Рівне (Міська лікарня) 17:00

Рейси із Костополя, Дубна, Гощі та Млинова будуть повертатися зранку, адже медичний персонал, який проживає в даних населених пунктах в основному працює позмінно.

Решта маршрутів повертатимуться ввечері.

Також у зв’язку з великим пасажиропотоком пасажирів, рейси  із Тайкурів та Квасилова будуть привозити та завозити медиків зранку о 9 годині, а потім повертатимуться, щоб завезти ще о п’ятій, після закінчення робочого дня.

Скористатися даними маршрутами зможуть працівників усіх ПМСД.

Кількість медиків має відповідати кількості сидячих місць у транспорті.

Транспортні засоби, які будуть здійснювати дані перевезення, матимуть інформаційну табличку червоними літерами на білому фоні: «Регулярні спеціальні перевезення. Підвіз медпрацівників».

Перед посадкою у транспортний засіб медики повинні пред’явити службове посвідчення, видане лікарнею, а також мати індивідуальні засоби захисту (маску та рукавички).

Нагадаємо, у зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася у нашій країні через пандемію, а також діючими карантинними обмеженнями, жителям навколишніх сіл та міст краю важко потрапити до обласного центру. На період карантину, Урядом розроблений спрощений механізм погодження перевезень медиків та працівників об’єктів критичної інфраструктури до роботи. Станом на 20 квітня, патрульною поліцією видано 85 дозволів для здійснення регулярних спеціальних перевезень до об’єктів критичної сфери.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews