На Острожчині недалеко від “міста атомників” пожежа (фото)
- Опубліковано: Новини Рівненщини
- —
- 20 Квітня, 2020 о 20:17
24.06.2026
23:25:23
На Острожчині знову пожежа. Цього разу поблизу села Вельбівно.
Жителі Нетішина спостерігають з вікон стовпи диму – ймовірно, горить суха трава. Люди переживають, щоб пожежа не дісталась ХАЕС.
Нагадаємо, вже тривалий час Україна потерпає від пожеж. У МВС розглядають імовірність масштабної диверсії.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026