На Рівненщині аграрії завершують посів ярих культур

25.04.2020 10:49   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Всього ярими культурами у всіх категоріях господарств засіяно понад 300 тисяч гектарів, що становить 81 відсоток передбачених до посіву площ.

Хлібороби області завершують весняно-польові роботи. І це при тому, що цьогорічна весна відзначилася складними кліматичними умовами – недостатні запаси ґрунтової вологи, значний добовий перепад температури, а також запровадженням карантину.

«Сільськогосподарськими підприємствами в агротехнічні строки закінчили посів ранніх ярих зернових, цукрових буряків. Враховуючи нетипові погодні умови, майже на 2 тижні раніше розпочали сіяти кукурудзу на зерно. Наразі активно триває посів технічних культур – соняшника та сої», - розповідає директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

У господарствах населення проводиться посадка картоплі, посів овочевих та кормових культур.

Всього ярими культурами у всіх категоріях господарств засіяно понад 300 тисяч гектарів, що становить 81 відсоток передбачених до посіву площ. Посів пізніх культур триває.

За результатами обстеження сільськогосподарських культур серйозних пошкоджень весняними приморозками рослин не виявлено. Проводиться комплекс заходів з догляду, що спрямований на зменшення негативного впливу нестачі ґрунтової вологи та стресу у рослин.

За матеріалами прес-служби РОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...