На Рівненщині від коронавірусу одужали п’ятдесят громадян
- Опубліковано: Новини Рівненщини
- —
- 29 Квітня, 2020 о 08:49
25.06.2026
19:12:15
28 квітня з Сарненської ЦРЛ виписали трьох жителів Сарненського району – двох з Тинного та одного з Немовичів.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
У них ПЛР-тест на коронавірусну інфекцію двічі поспіль показав негативний результат. Загалом в області підтвердили вже 50 випадків одужання від коронавірусу.
Нині в області захворілих на Covid 556 випадків. Найбільше захворілих в обласному центрі – 267, Рівненському районі – 105 та Сарненському районі – 62.
Загалом в Україні 992 пацієнти вже одужали.
13:12, 25 Червня, 2026
12:34, 25 Червня, 2026
12:19, 25 Червня, 2026