Олексій Кошин з Рівненщини став заступником керівника Адміністрації морських портів України

06.05.2020 06:44   Джерело: charivne.info
Опубліковано : Наталія Рівненська

Олексія Кошина з Рівненщини призначено на посаду заступника голови державного підприємства Адміністрація морських портів України. Відповідатиме він за фінансовий напрямок підприємства.

До цього Олексій Кошин працював у Головному Управлінні по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України. Пише http://charivne.info

Олексію Кошину 35 років, народився  він в м. Дубровиця Рівненської області. 

Закінчив Національну академію СБ України та Інститут післядипломної освіти НУВГП.

На Рівненщині працював у Вараському Управлінні СБУ.

З 2009 року працював у Головному Управлінні по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ на посаді заступника начальника.

Після звільнення з військової служби працював адвокатом.

За час роботи в Службі безпеки України нагороджувався державними нагородами: Орденом «Данила Галицького», відзнакою Президента України - ювілейна медаль “25 років незалежності України”. 

null
null

Додамо, що Адміністрація морських  портів України (АМПУ) — одне з найбільших державних підприємств, що має стратегічне значення для економіки і безпеки України.

АМПУ входить в сферу управління Міністерства інфраструктури України і об'єднує українські морські порти та інші інфраструктурні елементи, одночасно сприяючи розвитку і конкурентоспроможності кожного з них. Структура підприємства складається з центрального офісу в Києві і головного представництва в Одесі, філій «Дельта-Лоцман» та «Днопоглиблювальний флот», а також 13 філій в морських портах України.

На сьогодні АМПУ — це:

— підприємство з активами понад 20 млрд грн.,

— 162 одиниці флоту,

— один з найбільших платників податків в державний бюджет (3,899 млрд грн. в 2018 році),

— 263 причали загальною протяжністю понад 40 км,

— понад 135 млн тонн перевантажених вантажів (2018),

— 1,3 млрд. гривень капітальних інвестицій.

За матеріалами http://charivne.info


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: charivne.info