На Рівненщині лікарням виділять кошти на лікування пацієнтів з COVID-19

08.05.2020 19:42   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Національна служба здоров’я України почала прийом пропозицій щодо укладення договорів за пакетами з надання медичних послуг пацієнтам з коронавірусною хворобою (COVID-19). Одинадцятого травня стартує детальна експертиза всієї медичної інфраструктури.

Сьогодні в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА відбулася селекторна нарада першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна з керівниками лікувально-профілактичних закладів області.

Як відомо, Національна служба здоров’я України розпочала прийом пропозицій щодо укладення договорів за пакетами з надання медичних послуг пацієнтам з підозрюваною або встановленою коронавірусною хворобою (COVID-19). Під час ранкової селекторної наради з керівниками лікувально – профілактичних закладів області Сергій Подолін наголосив на необхідності укладати договори за цими пакетами. 

До речі, пакети передбачають надання послуг з тестування, екстреної та стаціонарної медичної допомоги. Загалом на це додатково у державі виділено понад 15 млрд грн.

Як заявили у МОЗ, з 11- го травня стартує детальна експертиза всієї медичної інфраструктури. Фінансування відбуватиметься на кшталт бюджету минулого року.

«Медичну реформу ніхто не зупиняє, однак аналізуємо, бо є прогалини по деяких напрямах. Така робота дасть можливість не втратити трудові колективи», - наголосив Сергій Подолін.

Після селекторної наради перший заступник голови ОДА провів робочі наради, зустрівся з керівниками структурних підрозділів профільного управління , керівництвом КП «Рівненський центр громадського здоров’я», наголосив на координації роботи. 

«Хотілося б, щоб вся інформація була почута, сприйнята та нею керувалися у роботі. Комунікації не завжди вистачає. А зараз треба працювати швидко та ефективно обмінюватися інформацією»,- наголосив Сергій Подолін.

null
null

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews