Підлеглих Авакова засікли за умисним підпалом трави під Києвом (фото)
Нацгвардійці палили траву у Бориспільському районі, що на Київщині. Коли очевидець зробив їм зауваження – накинулися на нього з матами та ледь не побили.
Згодом один з бійців записав відеозвернення та попросив вибачення у чоловіка за ганебну поведінку.
На відео боєць зауважив, що його поведінка “паклюжить честь та гідність військовослужбовця Національної гвардії”, повідомляє телеграм-канал Teza.
Я прошу вибачення у всіх ветеранів війни та добровольців,
– сказав нацгвардієць.
Вибачення нацгвардійця: відео
Нацгвардійці палили траву у Бориспільському районі, що на Києвщині. Коли очевидець зробив їм зауваження – накинулися на нього з матами та ледь не побили.
У Нацгвардії підтвердили, що бійці на відео – їхні. Там додали, що пожежі, на щастя, не сталося. Палії нібито самі загасили усе те, що підпалили.
Від кого нацгвардійці отримали завдання прибирати поле і палити траву у Нацгвардії не знають, однак обіцяють з’ясувати.
Джерело: телеграм-канал Teza
Останні новини:
- На Рівненщині Силам оборони України передали конфісковане майно
- Пільговий проїзд у рівненському громадському транспорті без транспортної картки: кого це стосується
- Без Пенсійного фонду: рівняни, які мають право на виплату до Дня Незалежності, отримають її автоматично
- Картка чи готівка? Як рівняни розраховуються в громадському транспорті з 1-го серпня