Створити на Рівненщині безпечне середовище – одне з пріоритетних завдань
У четвер, чотирнадцятого травня, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав Центр безпеки громадян у селі Біла Криниця, який обслуговує сільську громаду чисельністю понад 5 тисяч осіб.
Там дислокується пожежно-рятувальна команда, співробітники Національної поліції та фельдшерський пункт.
Саме компактне розташування оперативних служб дозволяє швидко і ефективно розв’язувати питання захисту населення.
Центр у Білій Криниці – перший побудований на Рівненщині Центр безпеки такого типу. У наших планах, аби подібні установи були в кожній громаді області.
За матеріалами ГУ ДСНС