У Бугринській ОТГ зареєстровано два нових випадки коронавірусної інфекції
Станом на 18 травня зареєстровано і лабораторно підтверджено два нових випадки коронавірусної інфекції в жителів с. Бугрин та в с. Ясне.
Про це повідомив голова Бугринської ОТГ Сергій Пилипчук.
Сім’ї знаходиться на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря. Проводяться всі необхідні заходи щодо запобігання поширенню вірусу, встановлюються контактні особи.
Останні новини:
- Літературний форум «Основа» зібрав у Рівному письменників, видавців і шанувальників українського слова
- У Навчально-реабілітаційному центрі в селі Ясининичі допоможуть кожній дитині, яка цього потребує
- Рівнянам на замітку: як оподатковуються виграші в лотереї чи конкурсах
- Радіаційний стан навколо ХАЕС в межах норми