На одному із блокпостів Рівненщини рятувальники продезінфікували близько семисот транспортних засобів
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 22 Травня, 2020 о 20:13
19.03.2026
18:32:33
Блокпості між селами Рокитне та Залав’я Рокитнівського району був створений 8 травня для того, щоб запобігти інфікуванню коронавірусом більшої кількості осіб.
КПП встановили 8 травня, його перенесли із села Познань, де він був розміщений ще 2 травня відповідно рішення обласної комісії ТЕБ та НС.
Це було зроблено через те, що у Рокитнівському районі було зареєстровано збільшення кількості інфікованих коронавірусом. Найбільше хворих було – у смт Рокитне та селах Глинне та Познань. Це дозволило контролювати заїзд із півночі і переміщення громадян.
На КПП перебувають медики, рятувальники, поліцейські та прикордонники. Вони дезінфікують транспорт, проводять температурний скринінг громадянам, а також перевіряють документи та з’ясовують причину приїзду.

За матеріалами Головного управління ДСНС України у Рівненській області
07:13, 19 Березня, 2026
19:47, 18 Березня, 2026
11:13, 18 Березня, 2026